Nasıl Yapılır?

Instagram Hesabım Kapatıldı! Instagram Hesabımı Geri Almak İstiyorum!


Bu yazımızda sizlere Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım? sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle Instagram hesabınız kapatıldıysa, giriş yapmaya çalışırken hesabınızın kapatıldığını belirten bir mesaj görürsünüz. Instagram Topluluk Kurallarına veya Instagram Kullanım Koşullarına uymayan hesaplar herhangi uyarıda bulunulmadan kapatılabilir. Topluluk Kuralları’nı ve oluşturduğunuz tüm hesaplardaki paylaşımlarınızı dikkatle gözden geçirmenizi tavsiye edilir.

Hesabınızın bir hata sonucu kapatıldığını düşünüyorsanız, bu karara itiraz edebilirsiniz. Bunun için uygulamayı açın, kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve ekrandaki talimatları izleyin. Kapatıldı mesajı görmüyorsanız, giriş yapma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Hesabınızı siz veya şifrenizi bilen biri tarafından silindiyse, geri getirmeniz mümkün değildir. Daha önce kullandığınız e-posta adresiyle yeni bir hesap oluşturabilirsiniz, ancak aynı kullanıcı adını alamayabilirsiniz.

Instagram Hesap Kapanmasına Nedenleri Nelerdir?

  • Çok fazla etiket kullanımı
  • +18 paylaşımlar
  • Çok fazla sayıda farklı dns adreslerinden giriş yapılması
  • Şiddet,ırkçılık vb. gibi paylaşımlar
  • Telif hakkı ihlali

Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım?

“Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır. Yardım merkezinden bilgi alabilirsin” şeklinde bir uyarı alırsanız hesabınız kapatılmış demektir. Daha fazla bilgi al seçeneğini seçip giriş yapın. Bir form açılacak ardından sizden istenen isim soyisim, kullanıcı adınız, e-posta adresiniz, hangi ülkeden yazdığınızı yeri yazıp en sonda devlet kurumundan alınan ehliyet veya tc gibi fotoğraflı bir kimlik kartını taratın (.jpeg formatında) ve en altta dosyaları seç yazan yere yükleyin. Ve göndere basın. Hesabınız açıldığında e-mailinize hesabınızın açıldığını belirten bir mesaj gönderilecektir.

1 Yorum

1 Comment

  1. mel dun

    28 Nisan 2017 at 12:31

    yazı için tesekkrüler, birsey sormak istiyorum. ülke kısmı hiçbir sekilde kabl etmiyor. yazıyorum göndere bastigimda surekli bu alan bos birakilimaz hatasi veriyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
ataşehir escort