Bilgi

Android Telefon İçin En İyi Antivirüs Uygulaması


Google’nin son zamanlarda açıkladığı “kötü amaçlı yazılım dolandırıcılığı” karşısında antivirüs kullanılmasını tavsiye ettiğini belirtmekte fayda var. Özellikle dünyada yaygın hale gelen android işletim sistemine sahip telefonlar için virüsler yaygın hale gelmeye başladı bile. Bu risk karşısında eminim sizlerde cep telefonlarınız için en iyi antivürs uygulaması arayışı içine girdiniz. Google Play Store göz önüne alındığında telefonunuzu bilinmeyen veya kötü amaçlı yazılımları karşı korumalı bir durumda tutmak için en iyi antivirüs uygulamalarının bir listesini hazırladık.

1. CM Security: En İyi Malware Koruması

CM Security

CM Security, AV-TEST tarafından yine 1 numara seçildi! AV-TEST, Almanya’da bulunan ve piyasadaki antivirüs programlarını düzenli olarak test edip onları başarıları karşısında ödüllendiren lider ve bağımsız bir kuruluştur. Ayrıca ödülleri IT güvenliği ve antivirüs araştırmaları dalında 1 numara kabul edilmektedir.

CM Güvenlik AppLock AntiVirus

google play

2. 360 Security – Antivirüs: En İyi Gerçek Zamanlı Koruma

360 Security - Antivirus

360 Security, dünya çapında 300 milyon kullanıcının, günlük yaşamlarına en az seviyede müdahaleyle mobil yaşam tarzlarını güvence altına aldığı, en çok güvenilen ve tüm özelliklerin tek bir uygulamada birleştiği mobil optimizasyon ve güvenlik yazılımıdır.

Mobil yaşam tarzınızı korumak için öngörüyle tasarlanmış bu ÜCRETSİZ optimizasyon ve güvenlik Android uygulamasını sadece BİR dokunuşla indirin.

360 Güvenlik – Antivirüs Boost

google play

3. Kaspersky Internet Security: En İyi Anti-phishing Koruması

Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security for Android, akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin yanı sıra cihazlarınızdaki her türlü kişisel veriyi de en yeni mobil tehditlere, virüslere, casus yazılımlara, Truva Atlarına ve benzeri tehditlere karşı koruyan ÜCRETSİZ bir antivirüs güvenlik çözümüdür.

Kaspersky Internet Security

google play

4. Malwarebytes Anti-Malware: En İyi Gizlilik Yöneticisi

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes etrafında en hafif PC koruma araçlarından biri olarak ününü inşa etti. Dünyanın en popüler anti-malware teknolojisi OLAN  Malwarebytes Anti-Malware Mobil kötü amaçlı yazılım, virüslü uygulamalar ve yetkisiz gözetim telefonunuzu veya tabletinizi korur.

Malwarebytes Anti-Malware

google play

5. AVL: En İyi ve Kullanılabilir Arayüz

avl

AVL antivirüs sezgisel kullanıcı arayüzü ile verimli bir Android güvenlik seçeneğidir. Mobile Security uzunca bir süre sıcak listesinde olmuştur ve mobil güvenlik araçları farklı türde geliyor.Son 2 yılda, AVL Ekibi sadece 2 şey, bir mobil cihazlar için bir dünyanın en iyi yerel anti-virüs motoru geliştiriyor ve diğer sıkıcı ve profesyonelce sözde mobil güvenlik uygulamaları pek çok çeşit rulman olduğunu yaptık.
Daha sonra, AVL Pro biz App Güvenlik ve Sistem Güvenliği konsantre çalıştığınız hangi geliyor. AVL Pro mobil güvenlik deneyimi yeni bir düzeyde sağlamak için istekli.

AVL

google play

6. AVG Antivirüs Güvenlik: Koruma ve Anti-hırsızlık İçin En İyi Uygulama

AVG Antivirus Security

Android™ cihazları için ücretsiz, en yüksek puanlı, anlık virüs ve hırsızlık koruması. AVG AntiVirus FREE – Android™ (virüs koruması) virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve kısa mesajlara karşı koruma sağlar ve kişisel verilerinizi güvenlik altına almaya yardımcı olur.

Android için AVG AntiVirus FREE

google play

7. Norton Security Antivirus: En İyi Uygulama Sürümü

Norton Security Antivirus

Norton Security & Antivirus, akıllı telefonunuz ya da tabletiniz için hepsi bir arada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır. Norton’un Android cihazlar için en iyi antivirüs çözümünün son versiyonunu hemen indirin.

Koruma: Android™ akıllı telefonunuz ve tabletiniz için hazırlanmıştır
Güvenlik: Kaybolan ya da çalınan telefonunuzu , SMS ile uzaktan kilitleyin
Android Antivirüs: Cihazınızı yavaşlatabilecek ya da ona zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım ve virüs barındıran uygulamaları tarayın ve temizleyin.

Norton Mobile Security & Antivirus, Android™ cihazınızı kötü amaçlı uygulamalara, kaybolmaya, hırsızlığa ve bilgilerinizi ya da paranızı çalmaya çalışan sitelere karşı korur. Daha da önemlisi, kişisel bilgilerinizi sızdırma, aşırı miktarda pil ya da veri tüketme ve izinsiz erişim riski olan uygulamalara karşı Norton, tahmin mekanizmalı bir virüs koruması sağlar. Norton’un mobil antivirüs çözümü ile, mobil cihazınızın kontrolü sizde olur.

Norton Security ve Antivirus

google play

8. avast! Antivirüs ve Güvenlik: Özellikleri En İyi Antivirüs

avast! Antivirus & Security

Android için Avast Mobile Security virüslü dosyaları, gizli bilgileri kimlik avı yöntemiyle ele geçirme gibi arzu edilmeyen faaliyetlere; kötü amaçlı ve casus yazılımlara ve de truva atları gibi kötü virüslere karşı tarar ve güvenliği sağlar. Bu en yeni sürüm daha önce sadece abonelere sunulan özellikleri içermekte olup, şimdi tümüyle ÜCRETSİZDİR!

  • Telefonunuzu ve tabletinizi hem antivirüs hem W-Fi açıklarına karşı koruma içeren, en iyi derecelendirmeye sahip ücretsiz mobil güvenlik uygulamamızla güvenli bir şekilde koruyun.
  • Virüs ve kötü amaçlı yazılım taraması, virüslü dosyalardan truva atı temizleme, Uygulama İzinleri, Uygulama Kilitleme ve Çağrı Engelleme gibi güvenlik araçları gizliliğinizi güvenceye almak için size tam bir kontrol sağlar.
  • İşletim sisteminize yönelik virüs bulaşmalarına, truva atlarına, sistem açıklarına ve Wi-Fi tabanlı tehditlere karşı koruma sağlar.

Mobil Güvenlik ve Antivirüs

google play

9. LastPass Free Password Manager: En İyi Uygulama Koruması

LastPass Authenticator

LastPass dünyanın her tarafındaki insanlar içi çevrimiçi hayatı kolaylaştıran ödüllü bir parola yöneticisidir. Bu gün ücretsiz deneyin – şu ana kadar nasıl bir parola yöneticisi kullanmadan yaşadığınıza şaşıracaksınız! Giriş bilgilerinizi saklamak, online alışveriş profilleri, güçlü şifreler oluşturmak, kişisel bilgilerinizi takip etmek ve daha fazlası için LastPass kullanın. Tüm bilgisayar ve mobil cihazlardan bilgilerinize güvenli şekilde ulaşın.

Yönetici parolası ile, sadece bir tane parolayı hatırlamanız gerekir- LastPass yönetici parolanız. LastPass giriş blgilerinizi sizin için dolduracak ve giriş bilgilerine ihtiyaç olan her yerde parolanızı senkronize edecektir. LastPass ile online hayatı kolaylaştırı

LastPass Şifrematik

google play

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı