Bilgi

AÖF Bürolarının Çalışma Saatleri Nedir?


AÖF Büroları Kaça Kadar Açık? AÖF Büroları Çalışma Saatleri

Açıköğretim Fakültesi ya da bilinen kısa adı ile AÖF, uzaktan eğitim metodu ile eğitim veren Anadolu Üniversitesinin bir fakültesidir. 1 milyondan fazla öğrenci açıköğretim fakültesinde eğitim görmektedir. Peki ders kitaplarının dağıtımı, askerlik tecil işlemleri, öğrenci belgesi işlemleri, transkript, öğrenci kimlik kartı, kayıt silme, kayıt yenileme, ders seçimi, adres değişikliği gibi çok sayıda işleminizi gerçekleştirebildiğiniz AÖF büroları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? AÖF bürolarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Açıköğretim Fakültesi bürolarının mesai saatleri hafta içi 8.30 ile 17.30 saatleri arasında sürekli açık tutulmakta ve öğrencilere hizmet vermektedir. Kış saati uygulamasından dolayı doğu illerinde bulunan AÖF bürolarımız ise hafta içi 8.00 ile 17.00 saatleri arasında sürekli hizmet vermektedir. Cumartesi-Pazar günleri ile Milli ve Dini Bayram günleri AÖF büroları açık olmamaktadır.

Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Pazar günlerinde ise AÖF büroları 8.00 – 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

AÖF büroları çalışma saatleri hafta içi her gün;08.30 – 12.00,13.30 – 17.00saatleri arasında çalışmaktadır.

AÖF Bürosu Saat Kaçta Açılıyor ?

Açılış saati, AÖF Büroları sabah saat 08.30 de açılır ve hafta sonları kapalıdır.

AÖF Bürosu Saat Kaçta Kapanıyor ?

Kapanış saati, AÖF Büroları hafta içi hergün saat 17.00’de kapanır.

AÖF Bürolarının Öğle Arası Ne Zaman?

AÖF büroları saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır.

AÖF Büroları Bayramda Çalışıyor Mu?

AÖF Büroları, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramların süresi boyunca, Arefe gününde ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 1 Ocak ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır yani hizmet vermemektedir.

Açıköğretim sistemiyle öğretim yapan fakültelere kayıtlı öğrenciler öğrencilik işlemleri ile ilgili her türlü soruları için Açıköğretim Etkileşim Merkezinin (Çağrı Merkezi) 0850 200 46 10 numaralı telefonu arayabilirler.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı