Bilgi

Arnica Elektrikli Süpürge Modelleri ile Pratik Temizlik

arnica


Güçlü ve modern tasarımlarla kullanıcılarına en son teknolojiyi sunan Arnica, hayatı kolaylaştıran pratik çözümler üretiyor. Geliştirdiği elektrikli süpürge çeşitleri sayesinde kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt veren marka, temizliği çok daha keyifli bir hale getiriyor. Arnica elektrikli süpürge çeşitleri güçlü sistemleri sayesinde etkili bir temizlik sağlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle artırılan özellikler, temizliğin hızlı ve hijyenik bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor.

Toz Torbalı Süpürgelerle Etkili Temizlik

Toz torbalı elektrikli süpürge modelleri, S.M.S sentetik toz torbası kullanarak kağıt torbalara nazaran 3 kata kadar daha fazla havayı süzüyor. Kağıt torbalar, çekilen tozları yetersiz yalıtımı yüzünden torbada tutamıyor, havaya geri bulaştırıyor. Arnica’nın teknolojisi sayesinde bunun önüne geçiliyor. Torbanın doluluk oranını, üzerinde yer alan led panellerle kullanıcısına bildiren cihaz, üst düzey bir konfor sağlıyor. 1600 Watt ile 2000 Watt arasında emiş gücüne sahip ürünler, evinde etkili bir temizlik sağlıyor. Yıkanabilir Hepa 12 filtresi ile astım hastaları için konfor sağlayan cihaz, pek çok kullanıcının beğenisini kazanıyor.

Su Filtreli Elektrik Süpürgelerinin Sunduğu Hijyen

Su filtreli elektrikli süpürge ise özel su haznesi ve yıkanabilir filtreleri ile yüksek performans gösteriyor. Halı, perde ve mobilyaların kumaş temizliğini etkili bir şekilde gerçekleştiren ürün, kiri ve lekeyi kolay bir şekilde ortadan kaldırıyor. Yüksek emiş gücü ile tek seferde tozdan eser bırakmayan cihaz, ileri teknoloji kullanılarak geliştirilen özel filtreleri sayesinde gözle görülmeyen zararlı partikülleri toplayarak içinde hapsediyor. Su filtresine yerleştirilen koku vericiler sayesinde temizlik sırasında evinizin her köşesinin güzel kokması sağlanıyor.

arnica

Dikey Elektrik Süpürgeleri Pratik ve Güçlü

Oldukça kullanışlı ve pratik olan dikey elektrikli süpürge, etkileyici özellikleri ile ayrıcalıklı bir konfor sunuyor. Hem ıslak hem de kuru çalışma seçenekleriyle sunulan ürün, günlük temizliğin yanı sıra halı temizliğinde de kullanılıyor. Ergonomik yapıya sahip olan dikey elektrikli süpürge, ince toz haznesi ve zarif tasarımıyla etkili bir dip köşe temizliği sağlıyor. Alan kısıtlaması olan yerlerde rahatlıkla muhafaza edilen cihaz, temizlik performansında da kendinden beklenileni fazlasıyla sunuyor. Güçlü emiş gücü, temizliğe uygun başlıklar ve ayarlanabilir yüksekliği sayesinde evinizi tertemiz yaparken aynı zamanda konforlu bir kullanım sunuyor.

Sessiz Elektrik Süpürgeleri ile Konforlu Temizlik

Günümüzde oldukça rağbet gören, kullanım konforu sayesinde kullanıcıları tarafından çok beğenilen sessiz elektrikli süpürge, Arnica Tesla Premium kalitesiyle sunuluyor. Temizlik esnasında ürünün yüksek sesi minimuma çekilerek, evde bebeği ve hastası olanlar için elverişli ortamlar yaratıyor. 69,8 desibel değeri ile ultra sessiz özelliğe sahip elektrikli süpürge, güçlü motoruyla yüksek performans sergiliyor. Cyclone Max teknolojisi ile ortamdan temizlenen toz zerrecikleri, cihazın içerisinde hapsediliyor. Alanının uzman mühendisleri tarafından tasarlanan toz haznesi, toz zerreciklerinin dışarı sızıp tekrardan ortama yayılmasının önlüyor. Pratik bir şekilde çıkarılan hazne, tek bir tuşla kapağı açılıp içi boşaltılabiliyor. Yıkanabilir Hepa 13 filtre, tozların %99.9’unu hapsederek astım hastaları gibi toza hassas kullanıcılar için konfor sağlıyor.

arnica

Arnica

Arnica Elektrikli Süpürge Ev Temizliğinde Ayrıcalıklı Bir Kalite Sunuyor

Yüksek performans sağlamasına rağmen düşük enerji tüketimiyle ev bütçesine katkıda bulunan Arnica elektrikli süpürge modelleri yüksek tasarruf sağlıyor. Uzun kablo desteği ile fazladan uzatıcı kablo ihtiyacını ortadan kaldıran elektrikli süpürge, etkili bir temizlik sağlıyor. Arnica, en iyi elektrik süpürgesi çeşitleri ile hem evcil hayvanlarınızın dökülen tüylerini hızlı bir şekilde temizliyor hem de sessiz çalışma fonksiyonları ile konfor sağlıyor. Uygun elektrik süpürgesi fiyatları sayesinde erişilebilirliği kolaylaştırılan ürün, öncelikli tercih sebebi haline geliyor.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı