Bilgi

Bilgisayardan Instagram’a Mesaj (DM) Gönderme | Programsız


Herkese Merhaba. Bu yazımızda “Bilgisayardan Instagram’a Mesaj (DM) Gönderme” olayını anlatacağım. Burada herhangi bir program, uygulama, eklenti vs. kullanmayacağız. Doğrudan bilgisayarınızdan Google Chrome tarayıcısını kullanarak telefon uygulamasında yapacağınız tüm işlemleri bilgisayarınızdan nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Bunun için ilk olarak “www.instagram.com” sayfasına gidelim ve Instagram kullanıcı adımızı/şifremizi girerek giriş yapalım.  Yeni gelen güncelleme sayesinde buradan dilediğiniz kişiye mesaj gönderebilir ve buradan mesajları okuyabilirsiniz.

Eğer telefon uygulamasında yaptığınız tüm işlemleri bilgisayarınızdan yapmak istiyorsanız klavyeden F12 tuşuna basalım. Açılan panelden “taşınabilir aygıt” -telefon, tablet- simgesini seçelim ve sayfamızı yenileyelim. Bunun için F5 tuşuna basabilir veya URL’yi seçerek enter yapabilirsiniz.

Son olarak sayfanın biraz büyük görünmesi için “Responsive” kısmından iPhone X’i seçebilirsiniz. İşlemimiz tamam. Artık bilgisayarınızdan instagram hesabınıza fotoğraf, hikaye yükleyebilir ve mesajlaşma yapabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı