Bilgi

Google Chrome ERR_EMPTY_RESPONSE Hatası ve Çözümü


Herkese Merhaba. Bu videomuzda basit bir şekilde “Google Chrome ERR_EMPTY_RESPONSE Hatası ve Çözümü” ile ilgili kısaca bilgi vermeye çalışacağım.

Bu hatanın nedeni genel olarak DNS ayarlarından kaynaklanmaktadır. DNS ayarlarınızı yeniden düzenleyerek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bunun için öncelikle denetim masasına erişiyoruz.

Denetim masasını açtıktan sonra “Ağ ve İnternet” sekmesinin altında bulunan “Ağ Durumunu ve Görevlerini Görüntüle” kısmını klikliyoruz. Karşımıza gelen pencereden Bağlantılar yazan yerin karşısındaki seçeneği seçiyoruz. Gelen pencereden Özellikler butonuna tıklayın ve Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) seçeneğine çift tıklayın. Ardından Genel sekmesi altında “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan” bölümünü aktive edin. Son olarak Tercih edilen DNS sunucusu kısmına 208.67.222.222, Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 208.67.220.220 yazarak tamama tıklayın.

Şimdi Google Chrome tarayıcımızı kapatıp yeniden açalım. İşlemimiz bu kadar. “Bu sayfa çalışmıyor. Google.com hiç veri göndermedi. ERR_EMPTY_RESPONSE” sorununu basit bir şekilde çözmüş olacaksınız. Ayrıca aşağıdaki videoyu izleyerek nasıl çözüm sağlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

#Google #Chrome #ERR_EMPTY_RESPONSE

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı