Bilgi

Bilgisayarın Açılış Kapanış Saatlerini Öğrenme


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde “Bilgisayarın Açılış Kapanış Saatlerini Öğrenme” ile ilgili kısa bilgi vermeye çalışacağım.

WinLogOnView uygulaması ile bilgisayarınızın açılış ve kapanış saatlerini basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu uygulama basit bir program olup herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaz. Programı aşağıda verdiğim linkten indirdikten sonra klasöründen çıkarın ve WinLogOnView.exe uygulamasını çalıştırın.

WinLogOnView | İndir

Programı çalıştırdıktan sonra Logon Time yazılan yer “Bilgisayarın Açılış Saaati”, Logoff Time yazılan yer “Bilgisayarın Kapanış Saati” ve Duration ise “Bilgisayarın Açık Kalma Süresini” göstermektedir.

WinLogOnView uygulaması ile bilgisayarınızın gün içerisinde ne zaman açılmış, ne zaman kapanmış, kaç saat açık kalmış görebilirsiniz. Bilgisayarınızı sizden başkasının kullanıldığına dair şüpheleriniz varsa veya sizden habersiz açılıp açılmadığını kontrol etmek istiyorsanız bu uygulamayı bilgisayarınıza kurun daha sonra bu uygulama sayesinde bilgisayarınızın açılış ve kapanış saatlerini görebilirsiniz.

Herhangi bir ekstra kuruluma gerek duymadan bilgisayarınıza yukarıda linki verdiğim WinLogOnView.exe uygulamasını indirip, çalıştırın bilgisayarın açılış ve kapanış saatlerini göreceksiniz. Dilerseniz tüm zamanlardaki bilgisayarın açılış ve kapanış saatlerini kopyalayabilir veya farklı dosya biçimlerinde kayıt edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı