Bilişim Teknolojileri

Brother Fax Tavsiyesi


Eğer gerçekten bir fax ihtiyacınız varsa ve yıllarca sorunsuz kullanmak istiyorsanız o zaman bir BROTHER marka FAX almanızın vakti gelmiş demektir. Aslında adı ülkemizde pek duyulmamış olsada oldukça köklü bir şirket olup dünyada tanınan saygın bir markadır. Ve özellikle yazıcı, tarayıcı, printer, fax alanında dünyada büyük bir pazar sahibi olduğunu belirtmekte fayda var. Tabi bunun nedenini müşteri memnuniyetine ve uzun ömürlü cihazlarına bağlayabiliriz.

All in One dediğimiz Çoklu özelliğe (yazıcı, tarayıcı, printer, fax) sahip bir fax alacağınız gibi tek başına bir FAX özelliğine sahip bir üründe tercih edebilirsinizç bu tamamen size kalmış. Şahsen All in One ürünleri kullanımını pek sevmesemde Brother  ürünlerini tavsiye ettiğimi söyleyebilirim. Bu konuda oldukça kaliteli multifonksiyonel ürünleri var.

Şu anda piayasada bulunan ve tavsiye edilen Fax Modeli Brother FAX-2840. Oldukça kullanışlı. Baskı ve Tarama özelliği var. Fiyatı ise 800 TL civarında. Bu cihaz daha çok orta veya küçük ölçekli işyerlerinde kullanımı tavsiye edilir. BURADAN teknik özelliklerine bakabilirsiniz. En uygun fiyatı ise BURADAN bulabilirsiniz.

brother fax 2840

Eğer bireysel olarak kullanışlı ve ucuz bir Brother Fax Tavsiyesi istiyorsanız o zaman Brother 827 Fax makinesi kesinlikle en uygun olanı. Fiyatı yaklaşık 280 TL civarında ve piyasada bulabileceğiniz en uygun özellikte fax makinası. BURADAN satın alabilir veya özelliklerine bakabilirsiniz.

brother fax 827

 

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı