Bilişim Teknolojileri

Brother MFC 7320 Yazıcı İnceleme ve Bilgi

Yazıcı deyince BROTHER Markası size ilk başta tanıdık gelmeyebilir ancak dünyada ve Türkiye’de oldukça saygın bir marka olduğunu hatırlatmakta fayda var. Brother MFC 7320 Yazıcı Çok Fonksiyonlu Yazıcı dediğimiz All in One tipinde bir yazıcı. Yani Fax, Yazıcı, Tarayıcı ve Fotokopi işlemlerini bir arada yapabililiyor. Aslında şahsen Çok Fonksiyonlu Yazıcıları pek tavsiye etmem anca söz konusu Brother olunca ve Laser Yazıcı özelliği olunca kalitenin bir adım önüne geçmiş oluyorsunuz.

Brother MFC 7320

Brother MFC 7320 Yazıcı 10 Kilo ağırlığında ve 428 x 396 x 304 mm ebatlarına sahip, 250 Sayfa kapasitesine sahip tepsisi ve 100 sayfa çıkış tepsisi ofis veya günlük kullanım için oldukça ideal. Fax, Yazıcı, Tarayıcı ve Fotokopi işlemlerini yapabiliyorsunuz.  Kullanım ve kurulumu ise oldukça basit. Herhangi bir zorluğu yok. Destek merkezini arayarak da kurulum yapabilirsiniz. Detaylı teknik özellikler içinde BURAYI klikleyebilirsiniz.

Brother MFC 7320 Yazıcının fiyatı ise ülkemizde pek satışı olmadığından bu konuda net bir bilgi yok. Brother MFC 7320 Yazıcıya ait Driverlerini ise BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu linkte Fax, Yazıcı, Tarayıcı (Scanner) ve Fotokopi driverlerini bulabilirsiniz.

Brother MFC 7320 Yazıcının dolum, muadil veya orjinal tonerlerini her yerde bulbilirsiniz. Ancak dolum kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Yazıcınıza zarar verme ihtimali var. 50 TL’den başlayan TONER fiyatları var. Tonerleri bir çok yerden spariş verebilirsiniz. Yada dolum tercih edebilirsiniz. Orjinallerini satın almak için BURAYA bakabilirsiniz.

Kullanım klavuzuna ise buraya bakabilirsiniz. TIKLA

Bir diğer konuda Brother MFC 7320 Yazıcı Resetleme ile ilgili. Bunun için yapacağınız işlem oldukça basit. Adım adım Brother MFC 7320 Yazıcı resetleme şöyle yapılıyor.

  • Brother MFC 7320 yazıcının tonerin takıldığı ön kapağını açın.
  • Clear/Back tuşuna ardından, Start Tuşuna sonrasında 11 tuşuna basın.
  • Ekrana kabul edildi yazısı geldiğinde yazıcınızı kapatıp tekrar açın.
  • İşlemimiz tamamlandı. Tonerimiz tamamen dolu hale geldi.

Brother MFC 7320 Dram Resetleme işlemi ise kısaca şöyle;

  • Brother MFC 7320 yazıcının tonerin takıldığı ön kapağını açın.
  • Clear/Back tuşuna ardından, ardından 1 tuşuna basın ve sonrasında Start tuşuna basın.
  • Yazıcınızı kapatıp tekrar açın.
  • İşlemimiz tamamlandı.

Not:  Brother MFC 7320 Yazıcı  “Toner Low” / “Replace Toner” / “Toner Life End” hatası için destek merkezine bakabilirsiniz. Genellikle bu hatalar TONER kaynaklı olmaktadır. Yani önünüze gelen her toneri takarsanız bu hatayı alabilirsiniz. Mümkünse toneri aldığınız yer ile iletişime geçin.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı