Bilişim Teknolojileri

Cep telefonu için hoparlör


Cep telefonu için değişik özellikte ve seçenekte hoparlörler bulunmakta. Ancak ses kalitesi deyince biraz durup düşünmeniz gerekiyor. Araştırmadan aldığınız bir hoparlörden çıkan sesi beğenmeyebilirsiniz. Ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta bataryanızı çabuk bitiren bir hoparlör en istenmeyen hoparlör çeşididir.

Telefonu için hoparlör seçimi yaparken iki seçeneğe dikkat etmeniz gerekiyor. Bluetooth‘mu yoksa kablolu mu? Özellikle Bluetooth hoparlörlerin trend haline geldiğini belirtmekte var. Özellikle seyahat halindeyken işe yaradığını söyleyebilirim. Böylece doğrudan telefonunuza müdahale ederek kullanabilirsiniz.

Kablolu hoparlörlerde kablo çok uzun olmadığından bir yere sabitlemek zor oluyor. Tabii kablo karmaşıklı gerçekten can sıkıcı. Ancak yinede karar sizin tabiki. 

Bluetooth İçin Tavsiyem:

Mikado MD-14BT Siyah TF Kart Destekli Bluetooth Şarjlı Speaker

Fiyat Yaklaşık : 29,90 TL Tıkla

Özellikleri: Micro SD Kart Üzerinden MP3 Okuyabilme, Bluetooth, 3 Watt Ses Çıkışı, Mikrofon, Ses ve Müzik Kontrolü, LED Gösterge ve USB’den şarj. Avuç içi büyüklüğünde ve metal kasası var. Yüzeye tutunabilmesi için tasarlandığından titreşimi engelliyor. Bluettoot özelliği olan tablet, telefonlarda kullanılabilen bu hoparlör 10 metreye kadar etkili. Stereo ses çıkışı var (Daha kaliteli) SD Kartınızı yüklediğiniz müzikleri de dinleyebilirsiniz. Yanına kablo’da geliyor. Bu kablo ile şarj etmenin yanında herhangi bir cihaz içinde hoparlör amacı ile kullanabiliyorsunuz.

Mikado-MD-14BT (4)

Mikado-MD-14BT (3)

Mikado-MD-14BT (2)

Mikado-MD-14BT (1)

Fotoğraf Kaynak: Vatan Bilgisayar

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı