Bilişim Teknolojileri

USB Bellek Tavsiyesi


USB Bellek artık hayatımızın vazgeçilmez bir aracı diyebiliriz. Tıpkı telefon gibi. Bir yere gittiğiniz artık bilginin taşınabilirliği nedeniyle öyle yada böyle bir Flash Belleğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak aldığınız USB Belleğin kaliteli, ucuz ve uzun süre kullanılabilir olması tercih sebebi. Piyasada değişik markalarda USB Bellekler var. Bazıları gerçektenten çok çok iyi bazıları ise 3 gün sonra bozulup çöpe atmak durumunda kalıyorsunuz.

Tabi herşey eskisi gibi değil. Artık USB Bellekler daha sağlam bir şekilde üretiliyor. Suya çamura dayanıklı hale geldi nerdeyse. Benim SanDisk USB Bellek tam otomatik çamaşır makinasında :)) yıkandı ve 1 gün kalirofer yanında (üzerinde değil) tuttum. Ve tekrar eskisi gibi kullanmaya başladım. Tabi bilgilere v.s birşey oldu mu? onu hatırlamıyorum. Ama halen kullandığımı söyleyebilirim.

Piyasada benim tercih ettiğim ve tavsiye ettiğim USB Bellekler genellikle Toshiba, Sandisk, Kingston oluyor. Benim özellikle kullandığımız tavsiye ettiğim modellere gelince.

Sandisk Cruzer Force 8GB Metal Usb Bellek (SDCZ71-008G-B35)

Fiyat: 8.99 TL Link

sandisk cruzer force

SanDisk Cruzer Blade 8GB Bellek SDCZ50-008G-B35

Fiyat: 8.99 TL Link

SanDisk Cruzer Blade

Kingston 32GB Mini Metal USB Bellek (DTSE9H/32GBZ)

Fiyat: 8.99 TL Link

kingston datatraveler

usb bellek tavsiyesi

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı