Bilgi

Facebook Hesap Silme (Tek Link)


Herkese Merhaba. Bu yazımızda tek link ile basit bir şekilde facebook hesabınızı nasıl sileceğinizi anlatacağım. İşlemimiz oldukça basit buradaki linki klikyerek facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

1- http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account bu linki klikleyin.

2- Giriş yapmadıysanız giriş yapın veya giriş yaptıysanız aşağıdaki gibi bir pencere gelecektir. Hesabımı sil dedikten sonra bir doğrulama ekranı gelecektir. Bu doğrulama ekranından sonra hesabınız silinecektir.  Facebook’u bir daha kullanmayacağını düşünüyorsan ve hesabının silinmesini istiyorsan, bunu senin için yapabiliriz. Hesabını yeniden etkinleştiremeyeceğini ve ayrıca eklediğin içerik ve bilgilerin hiçbirinin geri getirilemeyeceğini lütfen unutma.

Hesabınızı hala silmek istiyorsanız, Hesabımı Sil’e tıklayın

facebook hesap silme linki

Uyarı! Hesabınızı Kalıcı Olarak Silmek İsterseniz…

Hesabınıza yeniden erişim elde edemezsiniz. Facebook’ta yaptığınız bazı şeyler hesabınızda tutulmaz. Örneğin, hesabınızı silseniz bile arkadaşınıza gönderdiğiniz mesajlar onda kayıtlı kalabilir. Bu bilgiler, siz hesabınızı sildikten sonra da kalır. Fotoğraflarınız, durum güncellemeleriniz gibi paylaştığınız şeylerin veya yedek sistemlerde saklanan verilerin tamamının silinmesi 90 güne kadar sürebilir. Bu bilgiler tarafımızdan silinirken, Facebook’u kullanan diğer kişiler bunlara erişemez. Bazı malzemelerin (ör. günlük kayıtları) kopyaları, teknik nedenlerden ötürü veri tabanımızda kalabilir. Hesabınızı sildiğinizde, bu malzemeler kişisel olarak ayırt edilebilir her türlü içerikten arındırılır.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı