Bilgi

Facebook Sayfa URL Değiştirme | Facebook Sayfa Linki Değiştirmek


Herkese Merhaba. Bu yazımızda “Facebook Sayfa URL Değiştirme, Facebook Sayfa Linki Değiştirmek, Facebook Sayfa URL Alma, Facebook Profil URL Değiştirme, Facebook Sayfa Linki Değiştirme” konu başlıklarına gelen soruları –kısaca- cevaplayacağız.

Facebook profiliniz için özel bir kullanıcı adı alırken bilmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

1- Profiliniz için tek bir kullanıcı adı alabilirsiniz ve başka birisinin kullanmakta olduğu bir kullanıcı adını alamazsınız.

2- Facebook kullanıcı adlarında yalnızca alfa-sayısal karakterler (A-Z, 0-9) ile noktalar (“.”) bulunabilir. Bunlar dışında genel ifadeler yada uzantılar (.com, .net) kullanılamaz.

3- Seçilecek olan kullanıcı adının en az 5 karakter olması gerekmektedir.

4- Noktalar ve büyük harf kullanımı farklı bir kullanıcı adı oluşturmak için kullanılamaz. Örneğin, uzunmehmet04, Uzun.Mehmet04 ve uzun.mehmet.04 kullanıcı adlarının tümü aynı kullanıcı adı olarak kabul edilmektedir.

5- Ve son olarak seçeceğiniz kullanıcı adının, Facebook’un “Hak ve Sorumluluklar Bildirimi’ne” uygun olması gerekmektedir..

Facebook Sayfa URL Değiştirme | Facebook Sayfa Linki Değiştirmek

1- Profil sayfanızın sağ üstteki OK kısmına klikleyerek AYARLAR sekmesini seçin.

2- Açılan pencereden Kullanıcı Adı karşısındaki DÜZENLE yazan kısmı klikleyin.

3- Kullanıcı adı kısmına deneyerek ve yukarıda bahsetmiş olduğum maddeler doğrultusunda bir profil adı seçin ve DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET deyin. İşleminiz tamamdır.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı