Bilgi

GeForce RTX 2080 Türkiye Fiyatı Kullanıcıları Memnun Etmedi


Toplama oyun bilgisayarına sahip olanların bir zamanlar “bir GeForce GTX 10 serisi ekran kartım olacak mı?” sorusu -2019’a az bir süre kala- yerini “bir GeForce RTX 20 serisi ekran kartım olacak mı?” sorusuna bırakmaya başladı. Aslında halen birçok kişi fiyatların yüksek oluşundan dolayı bir GTX 10 serisi bir ekran kartına sahip olamazken, RTX 20 serisinin inanılmaz pahalı oluşu şimdiden oyun severleri düşündürmeye başladı bile. Mevcut dolardaki artışa bağlı olarak elektronik ürünlere de yansıyan fiyatlar, doların az biraz düşüşünde istenen fiyat beklentisini oluşturmadığını söyleyebiliriz.

Zotac, Gigabyte, MSI ve Asus olmak üzere dört farklı üreticinin RTX 20 serisine ait; GeForce RTX 207, GeForce RTX 2080 ve GeForce RTX 2080 Tİ i ekran kartları için -hali hazırda- Türkiye’den satın alınabilir durumda olduğunu söyleyelim. Şu anda -yaklaşık olarak- GeForce RTX 2070 599 $, GeForce RTX 2080 799 $ ve GeForce RTX 2080 Tİ 1.199 $ fiyat etiketi (tabi artı KDV vs. ile) ile Vatan Bilgisayar, İtopya Bilgisayar, Sanalmarketim vs. gibi e-ticaret mağazalarında bulmak mümkün.

NVIDIA GeForce RTX teknolojisi en iyi PC oyun deneyimini sunuyor. Yeni NVIDIA Turing GPU mimarisi ve devrim niteliğindeki RTX platformuyla desteklenen RTX grafik kartları, gerçek zamanlı ışın izleme, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirme teknolojilerini bir araya getiriyor. Böylece, hem önceki nesil grafik kartlarının 6 katına kadar performans elde edilir hem de oyunlarınız gerçek zamanlı ışın izleme ve yapay zeka ile desteklenir.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı