Bilgi

GetContact Numara Silme | GetContact Telefon Numarası Nasıl Silinir?


Herkese Merhaba. Bu yazımızda lafı çok uzatmadan “GetContact Numara Silme Nasıl Yapılır? Sorusu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım. İnsanlara başkalarının rehberinde “nasıl kayıtlı olduğunu öğrenme” ve numara olanağı sunan GetContact adlı uygulama, son günlerde sosyal medyadan yazılı medyaya kadar tüm platformlarda adından sıkça söz edilen popüler uygulamalardan birisi haline geldi.

Milyonlarca kişi “acaba insanlar beni telefonlarına nasıl kaydetmiş” diye merak edip uygulamayı mobil cihazlarına yükledi. Ancak tehlikenin farkına varan bir çok kişi uygulamayı telefonundan silmeye çalışsa da işten işten geçmişti. Çünkü GetContact adlı uygulama telefon rehberinizi kopyalıyordu.

Zararın neresinden dönersek kardır diyen bazı kullanıcılar GetContact Uygulamasından Adımı Nasıl Sildirebilirim? Sorusu sormaya başladı. İşte size kısaca bunun cevabını vermeye çalışalım.

1- GetContact’dan isminizi sildirebilmeniz için öncelikle VPN kullanmanız gerekiyor. Bunun için basitçe Google’ye “betternet” yazın ve  açılan ilk sayfadaki (Google Mağaza) linkini klikleyin.

2- Linke gittiğinizde açılan sayfada “Chrome’a Ekle” diyelim.

3- Chrome’a Ekle dedikten sonra açılan küçük panelde Uzantı Ekle diyelim ve sayfamızın sağ üst köşesinde Betternet VPN‘in pasif halde ikonu gelecektir.

4- Son olarak tarayıcı (internet sayfamızın) sağ üst köşesinde aşağıda gösterildiği gibi ikona klikleyip CONNECT diyoruz.

5- Üstteki gibi mavi logo çıktıktan sonra https://www.getcontact.com/en/unlist adresine gidin ve telefon numaranızı (isminizi) silin. Numaranız 24 saat içinde silinecektir. Ancak bundan önce uygulamayı telefonunuzdan kaldırmayı unutmayın.

6- Bundan sonra VPN kullanmak istemiyorsanız sağ üst köşeden ikona klikleyin ve disconnect yapın.

7- Ardından pasif ikonun üzerini sağ klikleyerek VPN kaldır diyelim. İşlemimiz tamamdır.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı