Bilgi

iPhone Nasıl Kapatılır?


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere iphone nasıl kapatılır sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle iki farklı yöntemle iphone cihazları kapatabilmeniz mümkün.

Öncelikle ilk klasik yöntemde Power/Güç Tuşu ile birlikte Ses Arttırma veya Ses Azaltma tuşlarından birisine aynı anda basılı tuttuğunuzda ekrana gelen kaydırma butonunu kullanarak telefonu kapatabilirsiniz.

Yine farklı bir yöntem olarak telefonun “Ayarlar – Genel” sekmesine gittiğinizde ekranın altında bulunan “Sistemi Kapat” kısmına dokunarak telefonu kapatabilirsiniz.

Telefonu açmak içinse yan tarafta bulunan Power/Güç Tuşuna basılı tutarak iPhone’u açabilirsiniz. Apple logosu görününceye kadar sağ yan tarafta bulunan Power/Güç Tuşuna (modelinize bağlı olarak) basılı tutun. Böylelikle cihazınız açılacaktır. iPhone’unuz beklediğiniz gibi çalışmıyorsa kapatıp yeniden açarak yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Kapatıp açmak sorunu düzeltmezse onu yeniden başlatmaya zorlamayı deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki videonun faydalı olduğunu düşünüyorsanız destek amacıyla videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. Selametle.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı