Bilgi

LG G3 Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır?


Hepimizin bildiği gibi LG G3’te görüntülü konuşma özelliği yada nam-ı diğer 3G özelliği yok! Koskoca dev amiral gemisini neden böyle eksik bir donanımsal özellikle yaptıkları anlaşılır gibi değil.

LG G3’te görüntülü nasıl konuşmak için yapmanız gerekn 3. Party (uygulama) programlar kullanmak. Bunları Google Playden rahatlıkla bulabilirsiniz. En çok kullanılan görüntülü konuşma özelliği uygulamalarını aşağıda veriyoruz.

Bunlar içinde en kolay yapacağınız görüntülü görüşme (eğer wifi veya mobil internetiniz varsa) WhatsApp üzerinden görüntülü aramadır.

1- TANGO: TIKLA İNDİR.

Tango, sizin için önemli olan kişilerle bağlantı kurmanızı, sosyalleşmenizi ve eğlenmenizi sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma hizmetidir. Metin mesajları gönderin, görüntülü ve sesli görüşmeler yapın, fotoğraflar paylaşın, yeni arkadaşlar edinin, oyunlar oynayın, Spotify destekli müzik mesajları gönderin ve daha pek çok şey yapın! Tango’yu bir numaralı mesajlaşma uygulaması ve yeni mobil sosyal ağı olarak kullanan tüm dünyadan yüz milyonlarca insana siz de katılın.

2- LİNE TIKLA İNDİR.

LINE, ne zaman isterseniz ve nerede olursanız olun, günün 24 saati ÜCRETSİZ arama yapabileceğiniz, görüntülü konuşabileceğiniz ve mesajlaşabileceğiniz bir iletişim uygulamasıdır. LINE 52 ülkede en çok indirilen uygulamalarda birinci olmuştur, bu ülkeler arasında Japonya, Tayland, Tayvan, İspanya, Çin, Endonezya, Singapur, Hong Kong, Malezya, Hindistan, İsviçre, Suudi Arabistan, Meksika, Rusya, Makao, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha birçok ülke bulunmaktadır!

3- HANGOUTS TIKLA İNDİR.

Hangouts; ileti, fotoğraf vs. gönderip almanıza ve hatta bire bir olarak veya bir grupla ücretsiz video görüşmeleri ve sesli görüşmeler başlatmanıza olanak veren bir mesajlaşma uygulamasıdır!

Kaynak:

https://play.google.com

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı