Bilgi

Logitech G910 Mechanical Gaming Keyboard


Eğer gerçekten bir klavyeye değer veriyorsanız ve cebinizde buna ayıracak bütçe varsa kesinlikle ama kesinlikle Logitech G910 Orion Spark Mechanical Gaming Keyboard satın almalısınız. Ulan 800-900 TL parayı klavyeye mi vereceğim diyenlere eğer cebinizde 500 milyarınız olsa gidip ucuz bir arabaya mı binersiniz yoksa kaliteli ve konforlu bir arabaya mı? Heh işte olay tam olarak bu! Gerçekten bütçeniz varsa kaçırılmayacak kaliteli bir klavye. 

Konforlu ve ele uyumlu olan ayrıca Logitech Mühendislerinin özel olarak geliştirdiği ve bir sürü deneye tabi tuttukları klavyelerden biri. %100 Kullanıcı memnuniyeti sunuyor. Ele uyumlu ve tabiri caizse janjanlı.

Bildim bileli kablosuz klavyeleri hiç sevmem. Takılma donma ve pil sorunları tam bir başa bela. Bu yüzden bu klavyenin kablolu olması bence daha iyi. Ayrıca USB 2.0 uyumlu. Çok fazla tuş seçeneği olan bu klavyenin ayarlanabilir özellikte renk modları var. Logitech G910 Mechanical tuşları 16.8 milyon renk içeren bir paletle özelleştirilebilen aydınlatma özelliğine sahiptir.

Tuşları parmağa olabildiğince uyumlu ve kaygan değil. Tuşlar ve klavyenin uzay mekiğini andırdığını söylemekte fayda var. Klavyede dilerseniz sevdiğiniz oyunu 9 ayrı programlanabilir G tuşuyla özelleştirebiliyorsunuz.

Herhangi bir oyun için oyun bilgileri, önemli sistem istatistikleri ve daha fazlasını görüntülemek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanma seçeneği sunuyor. Aslında bu özellik tamamen yeni bir olay. Gün geçtikçe yaygınlaşan mobil uyumlu klavyelerin başlangıcı diyebiliriz.

logitech g910 telefon

Logitech G910 Mechanical Gaming Keyboard

  • Yükseklik: 505 mm (19.9 in)
  • Genişlik : 243,5 mm (9.6 in) / 210 mm (8.3 in)
  • Derinlik: 35,5 mm (1.4 in)
  • Ağırlık: 1,5 kg (3.3 lb)
  • Kablo: 1,8 m (6 ft)
  • Tuş Dayanıklılığı: 70 milyon

Kaynak:

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/rgb-gaming-keyboard-g910

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı