Bilgi

Programsız Facebook Videoları Nasıl İndirilir?


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde “Facebook” üzerinden hızlı bir şekilde nasıl video indireceğinizi anlatacağım. Burada herhangi bir program kullanmadan, doğrudan bir indirme sitesi üzerinden Facebook videolarını hem bilgisayardan hemde telefondan nasıl indireceğinizi göstereceğim.

Bilgisayardan Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

1- Videonun bulunduğu alana gidip videonun üzerine sağ klikleyin ve açılan pencerede “Mevcut zamandaki video URL’sini kopyala” diyelim.

2- Burada (https://www.fbdown.net/) bulunan siteye gidip açılan sayfadaki boşluğa sağ klikleyip video URL’sini buraya yapıştıralım ve “Download” diyelim.

3- Kısa bir süre sonra aşağıdaki gibi gelen “Download Video in HD Quality” seçeneği seçelim.

4-  “Download Video in HD Quality” dedikten sonra gelen ve oynamaya başlayan videonun üzerine sağ klikleyip “Video olarak Kaydet CTRL+S” seçeneğini seçip videoyu bilgisayarımızın herhangi bir alanına kaydedelim. Bilgisayar için facebook videolarını indirme bu şekilde.

Telefondan Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Öncelikle telefondaki uygulamadan herhangi bir videoyu indirmek için videonun üzerine klikliyoruz. Böylece videoyu paylaşan sayfaya gidiyoruz. Videonun paylaşıldığı sayfanın sağ üst köşesinde bulunan yatay üç nokta simgesine klikleyip “Bağlantıyı Kopyala” diyoruz.

Burada (https://www.fbdown.net/) bulunan siteye gidip açılan sayfadaki boşluğa basılı tutup video URL’sini buraya yapıştıralım ve “Download” diyelim. Gelen pencerede “Download Video in HD Quality” seçeneği seçelim. Video otomatik oynayacak ve üzerine basılı tuttuğumuzda İndir seçeneği gelecektir. İndir dediğimiz video otomatik telefonumuza inecektir.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı