Sosya Medya

Sürekli Kapanan Facebook Hesabı (Çözüm)


Mail adresimize “sürekli kapanan facebook hesabı” ile ilgili gelen bir mesajı paylaşmak istiyorum.

Merhabalar. Benim sorunum şudur. Sürekli facebook hesaplarım kapatılıyor ve yeni bir hesap açmam engelleniyor. Daha doğrusu telefondan hesap açtığımda kısa süre sonra o hesap kapatılıyor ama bilgisayardan açtığımda sıkıntı yok. Takii pc den açtığım hesabı telefondan aktif edene kadar. Aktif ettikten kısa bir süre hesabım kapatılıyor ve benden güvene almam için fotoğraf yüklememi istiyor. Kaldı ki fotoğrafım açıkça ben olduğunu gösterdiği halde. Fotoğrafı yüklüyorum ve hesabım kapatılıyor bir daha hiçbir bilgi alamıyorum. Acaba telefonuma bir şekilde bir müdahele yapıldı da hesap kapanmaları ve açamamalarım bundan dolayı mı oluyor. Çünkü 2 aydır facebooka atmadığım mail kalmadı ama cevap alamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim…

Teşekkürler.

Eğer yukarıdaki gibi sorun gibi sürekli kapanan bir facebook hesabınız varsa yapmanız gereken yeni bir mail adresi ve yeni bir telefon alarak facebook’tan yeni hesap açmak. İstediğiniz kadar farklı bilgisayar, telefon, tabletten facebook hesabı açın, bir nevi mimlenmiş telefonunuzdan uygulamayı çalıştırdığınız anda hesabınız kara listeye tekrar düşer ve facebook hesabınız kapanır.

Aslında bir çok sosyal medya hesabında kullanmaya başlanan yeni algoritma ile hesabınıza uygulamadan giriş yaptığınız anda telefonun veya tabletin sistem, mac, ip vs. gibi numara eşleştirmeleri kullanarak hesabın gerçek mi, sahte mi olduğu veya kara listeye alınan bir kişi mi olduğu tespit edilmeye çalışılır. Eğer hesabınız bir kere kara listeye alındı mı istediğiniz kadar yeni hesap açın daha önce kullandığınız telefon veya tabletten giriş yaptığınız anda hesabınız tekrar kapatılma sürecine girer.

Yapmanız gereken! Yeni bir telefon ve yeni bir mail adresi alarak farklı bir bilgisayardan facebook hesabı açmak.

1 Yorum

1 Yorum

  1. lil_begit

    8 Ocak 2019 at 17:08

    O kadar para vermek yerine hesabınızı açıp kullanabilirsiniz. 🙂

Yorum Bırakın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top