Bilgi

Swarm Hesabı Nasıl Silinir? Swarm Nasıl Kapatılır?


Bu yazımızda sizlere basit bir şekilde Swarm hesabı nasıl kapatılır? Swarm hesabı nasıl Silinir? Sorularına yanıt vermeye çalışacağız. Swarm uygulaması hepimizin bildiği üzere 2014 yılında mobil yazılımlardan iOS ve Android işletim sistemlerine uygun bir şekilde kullanıcıların konum olarak nerede olduklarını ve neler yaptıklarını paylaşması için çıkan bir uygulamadır.

Foursquare tarafından tarafından üretilen Swarm’ın ana işlevi; kullanıcıların olduğu yerde “check-in” işlemini yaparak yerlerini listelerine ekli arkadaşlarına bildirmelerini sağlamaktadır. Böylece yerini bildiren bir kullanıcı arkadaş listesine ekli olan arkadaşlarının da bunu görüp ona ne kadar yakında olduklarını öğrenmelerini amaçlamaktadır. Swarm hesabını kapatmak-silmek istiyorsanız https://foursquare.com/delete_me  linkinden hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan pencereden aşağıdaki gibi kapatma gerekçenizi belirten herhangi bir seçeneği seçip kırmızı alan içinde gösterilen DELETE ACCOUNT linkini klikliyoruz. Ardından açılan küçük panelden şifremizi tekrar girip CONFİRM dediğimize hesabımız kapatılıyor. Ve hesaptan çıkış yapılıyor. İşlemimiz bu kadar.

NOT: Uygulamadan hesabı silmenize izin verilmediğinden bir bilgisayardan hesabınızı silmeniz gerekiyor. Ancak dilerseniz uygulamayı telefonunuzdan sildikten sonra uygulamayı tekrar indirmeden yukarıdaki linki kullanarak telefondan swarm hesabını silebilirsiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir? Swarm Hesabı Nasıl Kapatılır? (Video)

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı