Bilgi

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?


Herkese Merhaba. Bu yazımızda kısaca “Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?” sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Swarm hesap silme işlemi telefon veya tablet üzerinde yer alan uygulamadan yapılmıyor. Bunun için aşağıda verdiğimiz linkleri kullanarak swarm hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarında yapılan hesap dondurma işlemi malesef swarm’da yapılmadığını hatırlatalım.

Swarm; ilk olarak 5 Mayıs 2014 tarihinde mobil yazılımlardan iOS ile Android‘e uygun olarak, kullanıcıların nerede olduklarını paylaşması için çıkan bir uygulama. Foursquare tarafından üretilen bu uygulamanın işlevi; kullanıcıların olduğu yerde check-in yaparak yerlerini bildirmelerini, yerini bildiren kullanıcının ekli olan arkadaşlarının da bunu görüp ona ne kadar yakında olduklarını öğrenmelerini ve eğer gerçekten birbirlerine yakınlarsa herhangi bir yerde buluşmalarını sağlamaktadır.

Swarm Hesap Silme

Öncelikle swarm hesabıza ait şifreyi bilmiyorsanız burada (tıkla) bulunan bağlantıyı kullanarak yeni şifre edinmeniz gerekiyor.

Hesap silme işlemini bilgisayar veya taşınabilir cihazlardan (telefon, tablet vs.) silmek için Google Chrome, Explorer, Safari, Opera gibi tarayıcıları kullanarak bu silme işlemini yapmanız gerekiyor.

Alttaki swarm hesap silme linkini klikleyerek swarm hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra “Neden Swarm Hesabınızdan Ayrılıyorsunuz?” sorusuna “It doesn’t seem useful” (Faydalı Bulmuyorum) seçeneğini klikli hale getirip “Delete Account” (Hesap Sil) diyoruz. Karşımıza bir daha şifremizi girmemizi isteyen bir panel çıkacak. “Confirm” (Onayla) dediğimizde hesabımız tamamen silinecektir. Hesabınızı sildiğiniz de bu işlemin geri dönüşü yoktur ve otomatik olarak uygulamadan çıkış yapmış olacaksınız.

Hesap Silme Linki: https://tr.foursquare.com/delete_me

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı