Bilgi

WhatsApp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım? | Kesin Sonuç!!!


Herkese Merhaba. Bu videomuzda basit bir şekilde “WhatsApp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?” sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

Öncelikle sizi engelleyen kişinin son görülme veya çevrimiçi durumunu sohbet ekranında göremeyeceğinizi belirtelim. Aynı şekilde bu kişinin eğer varsa profil fotoğrafını da göremezsiniz.

Sizi engelleyen kişiye gönderdiğiniz mesajlar ise her zaman tek bir onay işaretiyle yani mesaj gönderildi ibaresinde kalır; ikinci onay işareti olan mesaj iletildi ise asla görünmez.

Farklı bir şekilde engellenme halinde telefonla sesli veya videolu arama girişimlerinizin de hiçbirinin gerçekleşmeyeceğini de söyleyelim. Çağrı sesi gelir ancak açan olur, ne bakan.

Son olarak WhatsApp‘ta bir kişiyi bir gruba eklediğiniz “eklenmedi” uyarısı alırsanız yüzde bir milyon engellenmişsiniz demektir. WhatsApp’ta kesinlikle engellendiğinizi anlamanın tek yolu budur.

Benim anlatacaklarım bu kadar. Videonun faydalı olduğunu düşünüyorsanız beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Sezen Aksu’nun da dediği gibi;

  • Ben de yoluma giderim
  • Ezdirmem kendimi
  • Ama gezdirmem de gönlümü
  • Gider acımı çekerim

Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşça kalın.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı