Bilgi

%100 Ücretsiz E Ticaret Yazılımı Eticaret.com ile Tanışın!


Ücretsiz e ticaret sistemi sayesinde işletmenizi hemen kurabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz e ticaret yazılımı bu noktada size yardımcı olacaktır.

E-ticaret her yıl dünya çapında yaygınlık kazanmakta. İnsanlara nerede olursa olsun alışveriş imkanı tanıdığı için gerek henüz buraya adım atmayan firmalar gerekse girişimcilere çekici gelmekte. Siz de sektöre başlamak istiyorsanız, ücretsiz e ticaret sistemi size başlangıçta en iyi çözümleri sunacaktır.

Özellikle yeni bir işletmeyseniz ya da e-ticareti henüz tanıyan bir girişimciyseniz, bu paket sayesinde ilk adımlarınızı daha yavaş ve güvenli bir şekilde atabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde fark edebilir, böylece doğru bir strateji planlayabilirsiniz.

Eticaret.com, sunduğu ücretsiz e ticaret yazılımı sayesinde size bu avantajları deneyimleme olanağı sunmakta. Siz de hemen sitesine platform ile sektördeki hayatınıza başlayabilirsiniz.

Eticaret.com Ücretsiz E-ticaret Çözümleri Ne?

E-ticarete başlamak ilk önce zor görülebilir; ancak doğru adımları atarsanız iş fikrine kolay bir şekilde başlamanız mümkün. Bu bakımdan özellikle nasıl bir platform ile çalıştığınız büyük bir önem taşımakta.

Eğer deneme sürecini daha iyi yaşamak, ilk adımlarınızı yavaş ancak emin atmak istiyorsanız Eticaret.com ücretsiz e ticaret sistemi ile size bu olanağı sunmakta. Böylece giriş seviyesinde sizlere şu fırsatlar tanınmakta;

  1. Yazılım güncellemeleri
  2. Anlaşmalı kargo fiyatları
  3. Kullanım için hazır tema şablonları
  4. Kapıda ödeme ve havale ile ödeme
  5. 1 adet ödeme sistemi entegrasyonu
  6. Eğitim dokümanları
  7. 100 GB yıllık trafik/sunucu kullanımı
  8. 25 tane ürün ekleme

Her ne kadar bu gibi özellikler gelişmiş seviyelerde yetersiz gibi dursa da ilk adımlarınızı planlı atmanıza, sektörü tanımanıza yardımcı olmakta. Siz de Eticaret.com ile hemen bu maddelerden yararlanarak bir e-ticaret sitesi kurabilirsiniz.

Gerekli tüm işlemleri kendi sitesi üzerinden, rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eticaret.com Paketleri Neler?

Peki, Eticaret.com tarafından sunulan paketler neler? Free paket her ne kadar ilk adım için mükemmel avantajlar sunsa da başarılı adımlar atarsanız e-ticaret dünyasında kendinizi kolay bir şekilde duyurabilirsiniz.

Böylece ürünlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırabilir, daha fazla görüntüleme ve tıklama alabilirsiniz. Ne var ki bu durumda free paket sizi desteklemeyebilir. Böylece yavaşlamalar meydana gelebilir. Her ne kadar endişe verici gibi dursa da Eticaret.com size farklı paketler de sunmakta.

Bu kapsamda midi ve maxi seçenekleri önerilmekte ve her ikisi de ayrı özelliklere sahip. Free paket ile başlasanız bile bunları inceleyebilir, sonradan bunlara geçiş yapabilirsiniz. Ardından müşterilerinize kesintisiz ve hızlı bir e-ticaret zevki sunmaya devam edebilirsiniz.

Platform tarafından size sunulan ücretsiz e ticaret yazılımı bu kapsamda büyük bir işlevsellik kazandırmakta. Özellikle daha önce e-ticaret tecrübeniz olmamışsa, böylece sektörü daha yakından tanımanıza olanak tanımakta.

Üstelik size canlı destek hattı da sunulmakta. Bu nedenle teknik bir konuda yardım gerekirse, problem yaşanırsa hemen çözüm sağlanmakta.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı