Bilgi

Kaspersky Free Antivirus | Kaspersky Ücretsiz Antivirüs | İndir


Kaspersky, 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan Rusya merkezli bilgisayar ve internet güvenliği üzerine çözümler sunan bir güvenlik şirketidir. Anti-Virüs, Anti-Spyware, Anti-Spam ve Anti-İntrusion (firewall benzeri bir yazılım türü) ürünlerini pazarlamaktadır. Yaklaşık 3900 çalışanı ile Kaspersky, dünya çapında “Uç Nokta Güvenlik-Tüketici” ve “Uç Nokta Güvenlik-Kurumsal” pazarının en büyük tedarikçilerinden biridir. Gartner Magic Quadrant tarafından “Uç Nokta Koruma Platformlarında” lider bir şirket olarak adlandırılmaktadır. IDC MarketScape’te “Lider” olarak adlandırılmıştır. Yine benzer bir şekilde Forrester Research, tarafından “Uç Nokta Güvenlik Çözümleri” pazarında dünya liderlerden biri olarak gösterilmiştir. Şirketin portföyünde ABD, Rusya, AB ve Çin‘de alınan 160’dan fazla patent bulunmaktadır.

Kaspersky Free, ödüllü güvenlik teknolojileri kullanarak ve yeni tehditler hakkında otomatik olarak gerçek zamanlı veriler alarak PC’nizi çeşitli dijital tehlikelerden korumaya yardımcı olur. Temel antivirüs ve tehdit koruması ile Kaspersky Free, PC’nizi sık karşılaşılan virüslere, virüslü dosyalara, tehlikeli uygulamalara ve şüpheli web sitelerine karşı korur. Kaspersky Free, hali-hazırda Windows işletim sistemine sahip PC kullanıcılarının indirebileceği ücretsiz ve hızlı antivirüs programıdır. Bilgisayar kullanıcıları için çevrimiçi tehditlerinin arttığı günümüzde kullanılabilecek en iyi antivirüs programlarından biri olarak değerlendirilen bu antivirüs yazılımı ile sosyal ağlarda gezinirken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinizi yaparken, hatta oyun oynadığınız esnada bile sistemi devamlı tarayarak yeni çıkabilecek virüs, trojan, kötü yazılım ve diğer tehditlere karşı aktif bir koruma sağlayacaktır.

Tek bir cihaz koruması (PC veya MAC) isteyen, ebeveyn denetimi ve parola saklama gibi ek özellikler istemeyen, sistemi standart olarak korusun ancak sistemin performansı fazla kurcalamasın diyenler için en iyi antivirüs programlarından biri diyebileceğimiz Kaspersky Free Antivirus 365 gün ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

Kaspersky Free Antivirus | Kaspersky Ücretsiz Antivirüs

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı