Bilgi

+5 En İyi Yazıcı Tavsiyesi | 2021


Yeni bir yazıcı almaya karar verdiğinizde piyasada yer alan çok fazla ürün olduğunu ve bunların ne kadar kafa karıştırıcı olduğunu görebilirsiniz. 5 en iyi yazıcı tavsiyesi 2021 yılında çok fazla arandığı ve kişiler tarafından çok fazla merak edildiği için buna yönelik bir yazı hazırlamaya karar verdik. Böylece yeni bir yazıcı almak isteyenlerin kafasını karıştıran tüm detayları bir kenara bırakıp, net ve en iyi yazıcıları işaret etmek istedik. Sizler de bu konuda zorluk yaşamak istemiyorsanız yazımızdan en iyi yazıcı marka ve modellerini öğrenebilirsiniz.

5 En İyi Yazıcı Tavsiyesi 2021 Yılı İçin Hangisidir?

Bu yıl yeni bir yazıcı almaya karar verdiyseniz ve acaba hangi marka ve modeli tercih etmeliyim gibi soru işaretlerine sahipseniz tam size göre bir yazı ile karşınızdayız. Çünkü bu yazımızda 2021 en iyi 5 yazıcı tavsiyesi vermek istiyoruz. Gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz, kaliteli, yüksek baskı kalitesine sahip ve ödediğiniz paranın hakkını verecek olan bu modellerden sizlere en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

1. Pantum P2500 Mono Lazer Yazıcı

Pantum P2500 Mono lazer yazıcı, listemizin 5. Sırasında yer alıyor. Bu marka ve modelimizin en avantajlı özelliği boyutu ve rahat taşınabilir olmasıdır. Evde ve iş yerlerinde kullanım için son derece ideal bir model olduğunu söyleyebiliriz. Dakikada tam 22 sayfa çıkarabilir ve özellikle evde kullanım için idealdir. Tabi bu baskı hızı, bazı firmalarda veya ofis ortamında yeterli gelmeyebilir. Yoğun ofislerde daha hızlı baskı tercih edilir. Opsiyonel dolum imkânı olduğu için uzun vadede sizlere uygun maliyetli kullanım sağlar. Kalitesine oranla da uygun fiyatlı bir model olduğunu söyleyebiliriz.

2. HP Laserjet Pro M102W Wifi + Airprint + Lazer Yazıcı

HP Laserjet Pro M102W Wifi + Airprint + Lazer yazıcı ünlü yazıcı markasının en önemli ürünleri arasında yer alır. Genel olarak püskürtmeli modeller üretse de lazer yazıcı ürünleri de vardır. Üstelik bu model, markanın en ünlü ve en etkili modelleri arasında bulunur. Ortalama 7,3 saniyelik bir sürede bir sayfa yazdırma özelliği vardır. Hızlı baskısı sayesinde seri yazdırma işlemleri yapanlar için ideal bir seçenektir. Otomatik açılıp, kapanma özellikleri sayesinde de yüksek enerji tasarrufu sağlar. Genel kullanıcı yorumları incelendiğinde etkili bir ürün olduğu görülür.

3. Kyocera FS-1120MFP Lazer Yazıcı/ Tarayıcı/ Fotokopi/ Faks

Kyocera FS-1120MFP Lazer Yazıcı/ Tarayıcı/ Fotokopi/ Faks makinesi çok fazla fonksiyona sahiptir ve özellikle ofisler için ideal bir üründür. Bu marka ve modelin ayrıca hem çok fonksiyonlu cihaz sunduğunu hem de uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün kartuş haznesi son derece geniş olduğundan tek dolum ile yüksek sayıda baskı alınabilir. Bu yönü ile de hem okullarda hem de ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca evlerde de sık sık yazıcı ihtiyacınız oluyorsa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4. Lexmark MB2236ADW Lazer Yazıcı

Lexmark MB2236ADW Lazer yazıcı tam bir ofis ürünü diyebiliriz. Dakikada 34 sayfa baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca Wifi özelliği sayesinde kablo kalabalığı olmadan rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir. Günümüzde pek kullanılmasa da faks özelliği de vardır. Sadece ofis ortamında değil aynı zamanda ev ortamında da rahatlıkla kullanılabilir. Eğer gün içinde çok fazla baskı alıyorsanız ve hızlı bir cihaza ihtiyacınız varsa rahatlıkla bu ürünü satın alabilirsiniz.

5. Oki MC573DN Çok Fonksiyonlu Renkli A4 Yazıcı

Piyasada yer alan en iyi ve işlevsel yazıcı hangisi denildiğinde akla ilk gelmesi gereken marka Oki olmaktadır. Üretim kalitesi, gelişmiş teknolojileri ve sağlamlığı ile öne çıkan bir markadır. Oki MC573DN Çok Fonksiyonlu Renkli A4 yazıcı modeli de iyi bir lazer yazıcı isteyenler için ideal bir modeldir. Bu model dakikada tam 30 sayfa yazı çıkarma özelliğine sahiptir. Yüksek çözünürlüğü ve canlı renklere sahip baskı kalitesi ile dikkat çeker. Markanın genel olarak ürünleri kullanıcı dostudur.

Tonerlerin temini çok kolaydır ve zaten kapasiteleri oldukça yüksektir. Tek bir tonerden 1500 sayfalık baskı almak mümkündür. Maliyeti biraz fazladır ancak ömürlük bir yazıcı istiyorsanız fiyatına fazlasıyla değecektir. Hem evde hem de ofiste rahatlıkla kullanılabilen etkili bir modeldir. Sahip olduğu tüm bu özellikler sayesinde en iyi ve en ideal modeller arasında yer alır.

Diğer İyi Yazıcı Markaları

Yazımızda sizlere daha çok spesifik ve alanında en iyi olan modelleri sunmaya çalıştık. Bu marka ve modeller dışında bilindiği gibi Canon, Epson ve Brother markalarına ait oldukça kaliteli ve daha çok evlerde kullanıma uygun yazıcılar vardır. Özellikle çok fonksiyondan ziyade daha çok kolay kullanım ve yüksek baskı kalitesi istiyorsanız bu markaların modellerini inceleyebilirsiniz. Piyasadaki en iyi yazıcı markaları olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu yüzden de rahatlıkla tercih edilebilir. İyi yazıcı markaları arasından kendinize en ideal ürünü bulduğunuzda işinizi büyük oranda kolaylaştıracağınızı söyleyebiliriz.

5 en iyi yazıcı tavsiyesi 2021 listemizle sizlere satın alabileceğiniz en iyi ve en ideal ürünleri sunmaya çalıştık. Klasik marka ve modellerin biraz daha dışına çıkarak, farklı markaları keşfetmenizi istedik. Hem çok fonksiyonlu hem de popüler olmamasına karşın yüksek kaliteye sahip modeller için yazımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı