Bilgi

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları


Bir bilgisayarın olmazsa olmaz programlarından Antivirüsler; bilgisayarınızdaki verilerin korunması ve kişisel bilgilerinizin güvende tutmasını sağlayan önemli yazılımlardır.

Bilgisayarınıza bir virüs bulaştıysa eğer kullandığınız program ve oyunlarınızın yavaşlamasına, çalışmamasına, verilerinizin silinmesine veya hasar görmesine neden olabilir. Ayrıca önemli bilgilerinizin 3. kişilerin eline geçme olasılığıda mevcut.

Antivirüsler piyasada oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu nedenle bir çok Cracklenmiş Antivirüsler kullansa da aslında bunların hiçbir faydası yok diyebiliriz. Bunların hem kullanımı yasal değil hemde bilgisayarınızın korunmasına yönelik bir işlev göstermezler.

Bunun temel nedeni antivirüsler sürekli ilgili firmaların sunucular/serverlarında güncellenerek dünyada çıkan bütün virüslere ait bir veritabanı oluşturarak  yeni çıkmış bir virüsün doğrudan program tarafından tanınmasını sağlar.

Eğer bir antivirüs kullanmak istiyorsanız orijinal bir antivirüs yazılımı kullanmak durumundasınız. Bu nednele ya ücretsiz antivirüsleri yada ücretli antivirüsleri kullanmak durumundasınız. Şimdi sizlere en iyi ücretsiz antivirüs programlarına ait linkleri vereceğim. Bunlar içinde özellikle tavsiye ettiğim Avast. Son yıllarda en çok kullanılan ve en çok tavsiye edilen antivirüs programı. Kullanım ve kurulumu ise oldukça basit.

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı