Bilgi

Avea (Türk Telekom) Karşı Taraf Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?


Bu yazımızda Avea (Turk Telekom) Karşı Taraf Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Avea Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Türk Telekom Beni Ara Mesajı Nasıl Yapılır? Türk Telekom Avea Karşı Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? sorularına cevap verdik.

Avea Karşı Taraf Ödemeli Arama Nedir Nasıl Yapılır?

Avea ile karşı ödemeli bir şekilde başkasının sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Bakiyeniz yetmediği durumlarda veya arama yapmadığınız durumlarda çok basit bir şekilde karşı ödemeli olacak şekilde başkasının sizi aramasını aşağıda gösterdiğim yöntemle yapabilirsiniz.

1- Yöntem: Aramak istediğiniz numarayı örneğin *135*5551234567# olacak şekilde yapıp karşı taraf ödemeli arattırabilirsiniz. *134* yazdıktan sonra numarayı başında sıfır olmayacak şekilde girip # tuşuna basıp arama tuşuna basıyoruz.

2- Yöntem: Ödemeli aramak istediğiniz telefon numarasını 9696’ya Mesaj (SMS) ile göndererek aramasını sağlayabilirsiniz. Bunun için örnek olarak 05551234567 yazıp 9696’ya mesaj atıyoruz. Burada numaranın başında sıfır yazmayı unutmayın.

3- Yöntem: Doğrudan ödemeli aramak istediğiniz numaranın başına 9696 ekleyip ardından numarayı girerek arayın. Örneğin: 969605551234567 yazıp arama tuşuna bastığınızda kısa süre sizi hatta bekletip telefonu bağlayacaktır. Bu servisin ücretsiz olduğunu söylememde fayda var. Ödemeli arama geldiği bilgisi, aradığınız kişinin cep telefonuna anında sesli mesaj olarak bildirilir. Karşı taraf kabul ederse, konuşma gerçekleşir. Konuşma ücreti arayan değil, aranan kişi tarafından karşılanır.

Etiket:  Bu yazımızda avea ödemeli arama nasıl yapılır, aveada ödemeli arama, ödemeli arama avea,avea ödemeli arama nasıl yapılır?, avea ödemeli arama, avea ödemeli arama nasıl yapılır, avea odemeli nasil yapilir, avea odemeli atma, avea odemelı, avea ödemeli nasil atilir sorularının cevaını verdik.

Avea Karşı Taraf Ödemeli Arama Nedir?

Faturalı ya da faturasız bir Türk Telekom mobil hattınız varsa, Ödemeli Arama servisi sayesinde, diğer bir Türk Telekom mobil hat kullanıcısını ödemeli olarak arayabilirsiniz. Farklı hatlarda bu işlem uygulanamaz. Konuşma ücretini siz (arayan) değil, çağrıyı kabul ettiği takdirde karşı taraf (aranan) öder. Ödemeli aranan kişi, ücretsiz dakikaların haricinde, bulunduğu tarifenin şebeke içi görüşme fiyatı ile ücretlendirilir. Ödemeli aranan kişinin konuşma paketinden dakika düşmez.

1 Yorum

1 Yorum

  1. sevinç

    12 Aralık 2019 at 10:33

    karşı öemeli arama günde kaç kez yapılır

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı