Bilgi

En Uygun TTNET İnternet Paketi


Eğer bir evinize veya işyerinize internet paketi alacaksanız en uygun paketi almanız en doğrusu olacaktır. TTNET İnternet Paketlerini seçtiğinizde karşınıza SINIRLI veya SINIRSIZ tarifeler çıkmaktadır. Şahsen SINIRLI internet paketleriniz tavsiye etmiyorum. Çünkü sizlere çok düşük kotalı bir paket tanımlanıyor. Diyorki aylık 4,6 veya 12 GB kotayı aşarsan sana extra ücret tanımlarım ve fiyat SINIRSIZ paketin fiyatıyla neredeyse aynı fiyata geliyor. Normal kullanıcı ayda en az 15 GB bir veri harcar. 12 GB’lık Sınırlı paket 51 TL. Benim şu anda kullandığım SINIRSIZ ve hızı yüksek paket zaten 52 TL :)) Bu nedenle hiçbir şekilde SINIRLI tarife tavsiye etmiyoruz. Ancak bilg amaçlı olarak fiyatları aşağıya veriyorum.

En Uygun TTNET Sınırlı İnternet Paketi

Altta görüldüğü gibi 4 GB TTNET Sınırlı İnternet Paketi 39 TL, 6 GB TTNET Sınırlı İnternet Paketi 42 TL ve  TTNET Sınırlı İnternet Paketi 51 TL. Kota çok düşük olduğundan pek tavsiye edilir gibi değil. Eğer kotayı aşarsanız hepsinde de maximum 105 TL ödüyorsunuz. 105 TL’den fazla ödemiyorsunuz. Ancak kotanızı aştığınız kota aşım ücreti uygulanıyor.

sınırlı-tttnet-internet-paketi

En Uygun TTNET Sınırsız İnternet Paketi

En uygun sınırsız TTNET İnternet Paketine baktığımızda 73 TL le ULTRANET Limitsiz Paketi görmekteyiz. Hatta Kampanya ile (Bunu müşteri hizmetlerini arayarak yapın) aylık 52 TL’ye Limitsiz kotalı paketi alabilirsiniz. Oldukça kullanışlık güzel bir paket. Dediğim gibi 12/24 kalma taahhüdü yaptığınızda bu belirtilen 93/76/73 TL fiyatlar düşürülüyor. Bunların dışında fiber veya hiper paketler var ancak çok fark etmiyor. Sadece daha hızlı ancak fiyat yüksek. Bireysel kullanıcılar için en uygun hız 16 Mbps’dir. Bununla internette olabildiğince yüksek hızda verim alabilirsiniz.

ULATRANET LİMITSİZ paketi satın alıp ayda 52 veya 57 TL ödemek için başta dediğim gibi 24 Ay Taahhüt etmeniz gerekiyor. Bilgi İçin Tıkla

Tek dikkat etmeniz gereken Adil Kullanım Kotasını aşmamanız. Aştığınızda hızınız düşüyor. Adil kullanım kotası olmayan paketler var ancak fiyatları olabildiğicne yükske ve genellikle kurumsal yapılar için kullanılıyor. Tüm paketlere bakmak veya satın almak için Tıklayınız.

sınırsız-tttnet-internet-paketi

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı