Bilgi

Fake GPS (Sahte Konum) Nedir? Fake GPS Nasıl Kullanılır?


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde herhangi bir Fake GPS Uygulaması ile nasıl konum değiştireceğinizi anlatacağım. Hemen bir çok Fake GPS uygulaması ile sahte konum ayarlayabilirsiniz. Ancak bu uygulamaları yükledikten sonra kullanmanız için bazı ayarları yapmanız gerekiyor. Size şimdi bu ayaraları nasıl yapacağınızı anlatacağım. Benim önerdiğim Fake GPS GO Location Spoofer Free uygulaması siz dilerseniz başka bir uygulama kullanabilirsiniz.

Fake GPS GO Location Spoofer Free uygulamasını buradan indirip telefonunuza kurun. Dilerseniz android için Google Play/Play Store veya iOS telefonlar için iTunes’e Fake GPS yazıp birisini/istediğinizi kurabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamsa başlayabiliriz.

Telefonun AYARLAR kısmına gelin ve Telefon Hakkında yazan yeri bularak Yazılım Bilgileri kısmından Yapım Numarası yazan yeri 7 kez klikleyin. Böylece Ayarlar kısmında Geliştirici Seçenekleri diye bir sekme açılacak.

Ayarlar kısmında açılan Geliştirici Seçeneklerine gelin Mock Lokasyon Uygulamasını Seçin yazan yeri klikleyin ve yüklediğiniz Fake GPS uygulamasını seçin.

Şimdi ise telefonun Ayarlar kısmından KONUM kısmını seçin ve MOD kısmına gelerek Yer Modu’nu Sadece Cihaz Sensörleri (Sadece GPS) olarak ayarlayın.

Son olarak uygulamanızı açın ve kendinize bir yer seçin. Fake GPS GO Location Spoofer Free uygulaması için haritada seçeceğiniz alanı iki kez klikleyin ve başlat logosuna klikleyin. İşlemimiz bu kadar 🙂 Google mapten kontrol edebilirsiniz. Teşekkürü unutmayın 🙂

3 Yorum

3 Yorum

 1. tulay

  23 Ocak 2019 at 09:58

  surekli hediye avi diyerek hata veriyo tamam dyip uygulamaya donsem bile tekrar ayni sey oluyo

 2. ahmet

  13 Nisan 2019 at 16:28

  her uygulamaya karşı işe yarar mı ?

 3. Candan

  25 Haziran 2020 at 11:06

  Teşekkür ederim

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı