Bilgi

Geçmişten Günümüze Adınıza Kayıtlı Tüm Telefon Numaralarını Bulma


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere basit bir şekilde şu ana kadar adınıza kayıtlı bütün telefon numaralarını nasıl çıkaracağınız konusunda basitçe bilgi vermeye çalışacağım. Geçmişten günümüze kadar adınıza kayıtlı olan telefon numaralarını öğrenmek için bir e-devlet şifresine sahip olmanız yeterli. Bu şifreye sahip değilseniz herhangi bir PTT şubesinden şifreyi alabiliyorsunuz. Şifre, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. kimlik numarasının bulunduğu fotoğraflı kimliğin(nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı, pasaport ve ehliyet, avukat kimlik kartı, mavi kart, ikamet tezkeresi, hakim ve savcı kimlik kartları, süresi dolmamış (geçerli) çalışma izin kartı, geçici koruma izin belgesi) ibraz edilerek yurt içinde PTT Merkez müdürlüklerinden veya yetkili şubelerden alınabilir.

1- https://www.turkiye.gov.tr adresine TC Kimlik ve Şifrenizle “Giriş” yapın.

2- Giriş işlemi yapıldıktan sonra buraya klikleyerek “Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu” sayfasına geçin. Bu sayfaya geldiğinizde aşağıdaki gibi “Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri” linkine klikleyiniz.

3- Açılan pencerede size Avea (Turk Telekom), Turkcell ve Vodafone hatlarına ait şu ana kadar kaç tane hattın (abonelik) bulunduğunu, hatlardan kaç tanesinin pasif, kaç tanesinin aktif ve bu hatlara ait kısa-özet şeklinde borç/alacak miktarı ekrana gelecektir.

4- Son olarak Avea (Turk Telekom), Turkcell ve Vodafone bilgilerinin sonundaki “Detaylı Bilgi” yazan yere kliklediğinizde kliklediğiniz “GSM Operaötürüne” ait geçmişten günümüze kullandığınız hatlara ait bilgiler gelecektir.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Eyyüp

    10 Nisan 2024 at 15:54

    teşekkürler

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı