Bilgi

Programsız Facebook Fotoğraflarını Tek Seferde Topluca İndirme!


Herkese Merhaba. Bu yazımızda “Programsız” bir şekilde “Facebook Fotoğraflarını Tek Seferde Topluca İndirme!” olayını anlatacağım. Facebook fotoğraflarını indirmek istediğinizde sağda-solda dolaşan bir çok program olduğunu göreceksiniz. Ancak bunların çoğu ya işe yaramıyor yada kullanımı oldukça zor. Bir diğer husus bu tarz programlar hesap bilgilerinizi çalmaya yönelik amaçlar edindiğinden dikkat etmek gerekiyor. Şimdi bir kaç adımda Facebook fotoğrafları nasıl indirilir? Sorusuna cevap verelim.

Programsız Facebook Fotoğraflarını Tek Seferde Topluca İndirme!

1- Profilinizin ana sayfasında sağ-üst kısımdaki “ok” kısmına klikleyerek “Ayarlar” sekmesini seçin.

2- Açılan pencerede en altta bulunan “Facebook verilerinin kopyasını indir” kısmını klikleyin.

3- Karşınıza arşivimi başlat seçeneği gelecektir. Burada arşivimi başlat diyoruz.

4- “Fotoğraflarını, duvar yazılarını, mesajlarını ve diğer bilgilerini bir araya toplamamız biraz zaman alabilir. Daha sonra hesabının güvenliği için senden kimliğini doğrulaman istenecektir.” seçeneği çıkacak. Arşivimi Başlat diyoruz.

5- Son aşamada TAMAM diyoruz. Ve mail adresimize arşivin hazırlandığına dair uyarı gelmesini bekliyoruz.

Önemli NOT: Mail adresinize arşiv oluşturuldu uyarısı gelsin veya gelmesin farketmez 30 dk ile 1 saat içerisinde tekrar aynı şekilde yukarıdaki gibi adımları takip ederek ARŞİVİMİ BAŞLAT dediğinizde WinRar ile sıkıştırılmış halde tüm fotoğraflarınız, duvar yazılarınız, mesajlarınız ve diğer bilgileriniz inecektir. İnen dosyanın üzerine sağ klikleyerek klasöre çıkart deyin ve bilgilerinize bakın.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı