Bilgi

Telefondan Yasaklı Sitelere Girme


Kullandığınız akıllı (android) telefon için yasaklı sitelere giriş söz konusu olduğunda bunun üç yolu var diyebiliriz. Ancak bu yazımızda en kolay ve en hızlı şekilde yasaklanmış/engelli bir web sitesine veya twitter, facebook sosyal medya uygulamalarına takılmadan hızlı bir şekilde nasıl erişeceğinizi anlatacağım.

Telefondan yasaklı sitelere giriş için dünyada en çok kullanılan uygulama Google Zenmate! Google’nin kendi uygulaması olduğu için güvenilir diyebilirim.

Bu uygulamayı kullanmak için telefonunuzun Google Play/Play Store adlı uygulama kısmına gidin ve arama kısmına Google Zenmate yazın.

Açılan pencerede ZenMate Security & Privacy VPN’i İndir/Kur deyin. Kurulduktan uygulamayı çalıştırdığınızda herhangi bir ülke seçip Touch to secure dediğinizde Yeşil ekranda You are secured! Dönüşecektir.Bu yeşil ekran geldiğinde artık özgür bir şekilde internette, twitterda, facebookta dolaşabilirsiniz.

Eğer yeşil logo ekran gelmezse farklı ülkeleri deneyip Touch to secure’yi klikleyin.

telefon yasaklı site

Kaynak:

https://play.google.com/ (ZenMate Security & Privacy VPN)

Etiket: zenmate güvenlik, gizlilik ve engeli vpn,web engellemesini kaldırın, ıp gizlemek. şifreleme, ip, gizlenmek, yasaklı siteler, vpn bağlantısı.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı