Bilgi

Twitter’da Toplu Takipten Çıkma


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde “Twitter’da Toplu Takipten Çıkma” işlemini anlatmaya çalışacağım. Twitter’da tek seferde takip ettiğiniz bütün hesapları “unfollow”  edebilirsiniz. Bunun için bir sürü uygulama veya eklenti bulunuyor. Bazıları ücretli olsa da içlerinde işe yarar ücretsiz uygulama veya eklenti bulunabiliyor.

Burada size Google Chrome tarayıcısı ile kullanılan bir uygulamayı önereceğim.

1- Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapın.

2- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra burada bulunan (tıkla) Twitter Unfollow All eklentisine gidin ve açılan sayfada sağ üstte bulunan Chrome’a Ekle seçeneğini seçin.

3- Chrome’a Ekle dedikten sonra karşımıza çıkan panelde Uzantı Ekle diyoruz.

4- Devamında tarayıcının sağ üsttünde Twitter ikonu gelecektir. Burayı klikliyoruz ve iki-üç kez gelen uyarıya tamam diyoruz.

5- Son olarak tekrar tarayıcının sağ üsttünde Twitter ikonuna klikliyoruz ve iki-üç kez gelen uyarı tamam dedikten sonra takip ettiğimiz hesaplar sayfasını açıp hızlı bir şekilde tek tek takipten düşecektir. Bu işlem takip ettiğiniz hesaplara göre değişmekle birlikte 5-10 dk sürebilecektir. İşlem yapılan sayfayı kapatmayın. Bir sorun çıktığında işlemi tekrarlayabilirsiniz. 

6- İşleminin tamamlandığında sağ üstte ikonun üzerine sağ klikleyip Chrome’dan Kaldır diyelim.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı