Bilgi

Twitter’da Toplu Olarak Tweet Silme


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere basit bir şekilde “Twitter’da Toplu Olarak Tweet Silme” olayını anlatacağım. Twitter’da attığınız tweetleri program, eklenti veya farklı yöntemlerle silebilmeniz mümkün. Ücretli seçenekler olabileceği gibi ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz eklenti veya uygulamalarda bulunuyor. Şimdi lafı çok uzatmadan hemen konumuza geçelim.

1- İlk olarak toplu tweet sileceğimiz hesabımıza giriş yapalım.

2- Ardından burada (tıkla) bulunan web sitesine gidelim ve aşağıdaki gibi sağ üstte bulunan “Get Started” yazan yeri klikleyelim.

3- “Get Started” dedikten sonra sayfanın orta kısmında gelecek olan “Sign in Using Twitter” seçeneğini seçelim.

4- Karşımıza gelen pencerede “Uygulamaya İzin Ver” seçeneğini seçelim.

5- Kısa süren bir yönlendirme ile twitwipe.com sayfasına geri döneceksiniz ve burada bulunan “TwitWipe!” butonuna klikleyelim. Otomatik silme işlemi başlayacaktır.

6- Tweet sayınıza göre -tahmini- 5-20 dk içerisinde tüm tweetleriniz silinecektir. Başka bir sayfadan Twitter hesabınıza bakıp tweetlerinizin silinip silinmediğini kontrol edebilirsiniz.

Tek seferde tweet silen herhangi bir uygulama veya eklenti yok. Öyle ya da böyle bu işlem biraz zamanınızı alacak. Herhangi bir hata ile karşılaşırsanız bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. İşleminiz tamamsa yani tüm tweetleriniz silindiyse hesabınızın ayarlar kısmından izin verdiğiniz uygulamayı erişime kapatmanızı tavsiye ediyorum.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Mehmed Âkif

    17 Ocak 2023 at 13:37

    “Şartlar”ı en son okuduğumda Twitter size Twitter’ın sağlamadığı bir kanaldan erişmeye izin vermiyor. Ya mobil uygulama, ya dâ twitter.com üzerinden ya dâ twitter tarafından sunulan bir araçla erişebilirsiniz. Bu şartlara uymaya söz vermeden twitter’ı kullanamadığınıza göre bu şartlara uymak zorundasınız. Sözünüzü çiğnemenizden ötürü vebâle girmeniz söz konusu. Ayrıca belki Twitter tespit edip, hesabınızı kapatabilir, ya dâ size yönelik başka ceza uygulayabilir.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı