Bilgi

Twitterda Bir Hesabın Tweetlerini Filtreleme


Herkese Merhaba. Bu yazımızda “Twitterda Bir Hesabın Tweetlerini Filtreleme” konusu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Haber peşinde koşan veya meraklı bir kullanıcı iseniz bu anlatacağım işlem tam size göre. Böylece herhangi bir hesabın daha önce herhangi bir konu hakkında neler yazdığını görebilir veya hesap sahibi iseniz eski twetlerinizi -bu sayede- silebilir veya neler yazdığınızı öğrenebilirsiniz.

Bunun için öncelikle https://twitter.com/search-advanced linkine gidelim. Açılan pencerede bir çok seçenek bulunuyor. Ayrıca bunun için herhangi bir Twitter hesabına sahip olmanız gerekmiyor. Herkes bu linke erişip arama yapabilir. Örneğin ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye hakkında nasıl tweetler attığını bulmak istiyorum. Bunun için kelime bazlı filtreleme olarak “turkey” yazıyorum ve bu hesaplardan kısmınada Donald Trump‘ınresmi hesabını yazıyorum.

Arama dediğimde Donald Trump‘ın Türkiye hakkında atmış olduğu tüm tweetler gelecektir. Verdiğim bu linki kendi isteğiniz doğrultusunda istediğiniz türde aramalar yapabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı